• Polski
  • English

Aktualności

BAPE laureatem Zielonego Feniksa 2016 r.

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że Bałtycka Agencja Poszanowania Energii została uhonorowana statuetką Zielonego Feliksa 2016 r. za zasługi we wspieraniu i… więcej »

WFOŚiGW ogłosił konkursy na 2017 r.

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej ogłosił nabory m.in. w ramach konkursów: LED dla uczelni wyższych, LED dla pomorskich szkół oraz Czyste… więcej »

Streetlight EPC logo Punkt informacji

Kontakt

Bałtycka Agencja
Poszanowania Energii Sp. z o.o.

ul. Budowlanych 31

80-298 Gdańsk

+48 58 347 55 35

25 lutego 2016 – Webinarium w ramach Porozumienia Burmistrzów – Modernizacja oświetlenia ulicznego – przykłady z Europy Środkowej (Polska i Słowacja)

Miło nam zaprosić Państwa do wzięcia udziału w webinarium Modernizacja oświetlenia ulicznego – przykłady z Europy Środkowej (Polska i Słowacja), które odbędzie się 25 lutego od godz. 10.00 do godz. 11.30. Jednym z prelegentów będzie p. Katarzyna Grecka – wiceprezes Bałtyckiej Agencji Poszanowania Energii, która omówi przykłady realizacji inwestycji w oświetlenie uliczne w województwie pomorskim. Ponadto, w trakcie webinarium przedstawiciele NFOŚiGW oraz Związku Producentów Sprzętu Oświetleniowego „Pol-lighting” omówią rezultaty programu SOWA – Energooszczędne oświetlenie uliczne.

Webinarium będzie prowadzone w języku angielskim.

Program i rejestracja