• Polski
  • English

Aktualności

Konferencja – Forum Zrównoważonych Inwestycji Energetycznych

Komisja Europejska we współpracy z Ministerstwem Energii, Narodowym Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej oraz z UN Environment Finance Initiative (Inicjatywa Finansowania… więcej »

Konferencja – Co dalej z rozwojem biogazowni w Polsce?

21 listopada 2017 r. w Warszawie Polsko-Niemiecka Izba Przemysłowo-Handlowa we współpracy z firmą energiewächter GmbH organizuje konferencję pt. Co dalej z rozwojem… więcej »

Streetlight EPC logo Punkt informacji

Kontakt

Bałtycka Agencja
Poszanowania Energii Sp. z o.o.

ul. Budowlanych 31

80-298 Gdańsk

+48 58 347 55 35

25 lutego 2016 – Webinarium w ramach Porozumienia Burmistrzów – Modernizacja oświetlenia ulicznego – przykłady z Europy Środkowej (Polska i Słowacja)

Miło nam zaprosić Państwa do wzięcia udziału w webinarium Modernizacja oświetlenia ulicznego – przykłady z Europy Środkowej (Polska i Słowacja), które odbędzie się 25 lutego od godz. 10.00 do godz. 11.30. Jednym z prelegentów będzie p. Katarzyna Grecka – wiceprezes Bałtyckiej Agencji Poszanowania Energii, która omówi przykłady realizacji inwestycji w oświetlenie uliczne w województwie pomorskim. Ponadto, w trakcie webinarium przedstawiciele NFOŚiGW oraz Związku Producentów Sprzętu Oświetleniowego „Pol-lighting” omówią rezultaty programu SOWA – Energooszczędne oświetlenie uliczne.

Webinarium będzie prowadzone w języku angielskim.

Program i rejestracja