• Polski
  • English

Aktualności

Streetlight EPC logo Punkt informacji

nowe logo CoM

Kontakt

Bałtycka Agencja
Poszanowania Energii Sp. z o.o.

ul. Budowlanych 31

80-298 Gdańsk

+48 888 653 288

Konferencja Usługi w zakresie Efektywności Energetycznej 25-26 lutego 2016 Wels / Austria

WSED_Logo_2016Streetlight EPC

 

 

 

Usługi w zakresie efektywności energetycznej są kluczem do przejścia sektora budowlanego. Nowe metody finansowania i modele działania wspierać nie tylko wspierają rozwój zrównoważonego budownictwa i innowacji technologicznych, ale także tworzą miejsca pracy w całej Europie.

Konferencja Usługi w zakresie Efektywności Energetycznej (Energy Efficiency Services Conference) odbędzie się 26 lutego 2016 r. w ramach corocznej międzynarodowej konferencji Światowe Dni Zrównoważonej Energii (World Sustainable Energy Days).

Dołącz do ponad 750 ekspertów w Wels (Austria) aby zapoznać się z najnowszymi politycznymi i rynkowymi trendami związanymi z efektywnym energetycznie budownictwem. Program konferencji jest dostępny online!

Konferencja jest integralną częścią Światowych Dni Zrównoważonej Energii, jednej z największych konferencji w Europie w zakresie efektywności energetycznej i energii odnawialnej. Wydarzenie jest organizowane przez jest przez OÖ Energiesparverband – agencję energetyczną Górnej Austrii.

Rejestracja jest wciąż otwarta. www.wsed.at/en/registration-info

Biuro Konferencji jest do Państwa dyspozycji (T: + 43-732-7720-14386, office@esv.or.at).