• Polski
  • English

Aktualności

BAPE laureatem Zielonego Feniksa 2016 r.

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że Bałtycka Agencja Poszanowania Energii została uhonorowana statuetką Zielonego Feliksa 2016 r. za zasługi we wspieraniu i… więcej »

WFOŚiGW ogłosił konkursy na 2017 r.

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej ogłosił nabory m.in. w ramach konkursów: LED dla uczelni wyższych, LED dla pomorskich szkół oraz Czyste… więcej »

Streetlight EPC logo Punkt informacji

Kontakt

Bałtycka Agencja
Poszanowania Energii Sp. z o.o.

ul. Budowlanych 31

80-298 Gdańsk

+48 58 347 55 35

Konferencja Usługi w zakresie Efektywności Energetycznej 25-26 lutego 2016 Wels / Austria

WSED_Logo_2016Streetlight EPC

 

 

 

Usługi w zakresie efektywności energetycznej są kluczem do przejścia sektora budowlanego. Nowe metody finansowania i modele działania wspierać nie tylko wspierają rozwój zrównoważonego budownictwa i innowacji technologicznych, ale także tworzą miejsca pracy w całej Europie.

Konferencja Usługi w zakresie Efektywności Energetycznej (Energy Efficiency Services Conference) odbędzie się 26 lutego 2016 r. w ramach corocznej międzynarodowej konferencji Światowe Dni Zrównoważonej Energii (World Sustainable Energy Days).

Dołącz do ponad 750 ekspertów w Wels (Austria) aby zapoznać się z najnowszymi politycznymi i rynkowymi trendami związanymi z efektywnym energetycznie budownictwem. Program konferencji jest dostępny online!

Konferencja jest integralną częścią Światowych Dni Zrównoważonej Energii, jednej z największych konferencji w Europie w zakresie efektywności energetycznej i energii odnawialnej. Wydarzenie jest organizowane przez jest przez OÖ Energiesparverband – agencję energetyczną Górnej Austrii.

Rejestracja jest wciąż otwarta. www.wsed.at/en/registration-info

Biuro Konferencji jest do Państwa dyspozycji (T: + 43-732-7720-14386, office@esv.or.at).