• Polski
  • English

Aktualności

BAPE laureatem Zielonego Feniksa 2016 r.

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że Bałtycka Agencja Poszanowania Energii została uhonorowana statuetką Zielonego Feliksa 2016 r. za zasługi we wspieraniu i… więcej »

WFOŚiGW ogłosił konkursy na 2017 r.

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej ogłosił nabory m.in. w ramach konkursów: LED dla uczelni wyższych, LED dla pomorskich szkół oraz Czyste… więcej »

Streetlight EPC logo Punkt informacji

Kontakt

Bałtycka Agencja
Poszanowania Energii Sp. z o.o.

ul. Budowlanych 31

80-298 Gdańsk

+48 58 347 55 35

Już niebawem targi InEnerg® OZE + Efektywność Energetyczna

InEnerg logo W dniach 13 – 14 kwietnia we Wrocławiu odbędą się Międzynarodowe Targi InEnerg® OZE + Efektywność Energetyczna.

InEnerg® tworzy punkt spotkań dla kluczowych osobowości i ekspertów w celu transferu wiedzy w obrębie sektora OZE i efektywności energetycznej. Podczas imprezy przedstawione zostaną najnowsze trendy w dziedzinie energii, poruszone zostaną problemy i zaproponowane rozwiązania.

W ramach targów odbędzie się szereg konferencji oraz for branżowych, w tym m.in.:

Energia w Gminie to ogólnopolski program spotkań skierowanych do przedstawicieli władz lokalnych: burmistrzów, wójtów, prezydentów miast, działów ochrony środowiska, zamówień publicznych i inwestycji. Program obejmuje tematy dotyczące OZE, polityki energetycznej oraz poszanowania energii.

Celem spotkania jest przedstawienie szerokich możliwości jakie płyną z energii odnawialnej dla rolników. Będą poruszane m.in. takie tematy jak: możliwości i korzyści z inwestycji w OZE dla rolników, mikrobiogazownie rolnicze szansa na rozwój energetyki prosumenckiej na obszarach wiejskich, fotowoltaika dla rolnika, zastosowanie pomp ciepła w gospodarstwach rolnych
Udział w tym wydarzeniu jest bezpłatny!

Programy powyższych wydarzeń są dostępne na stronie tutaj.

UWAGA na pozostałe płatne konferencje mamy Państwu do zaoferowania 20% zniżki

W celu otrzymania niższej ceny należy przy rejestracji podać kod: INENERG16-BAPE

REJESTRACJA

Ponadto w ramach targów odbędą się również spotkania kooperacyjne. Spotkania kooperacyjne to szybki i łatwy sposób nawiązania biznesowych kontaktów. Udział w tym wydarzeniu jest bezpłatny. Formularz rejestracyjny dostępny tutaj.

Bezpłatna karta wstępu na targi InEnerg®.

Więcej informacji na:  www.inenerg.com