• Polski
  • English

Aktualności

Streetlight EPC logo Punkt informacji

nowe logo CoM

Kontakt

Bałtycka Agencja
Poszanowania Energii Sp. z o.o.

ul. Budowlanych 31

80-298 Gdańsk

+48 888 653 288

Już niebawem targi InEnerg® OZE + Efektywność Energetyczna

InEnerg logo W dniach 13 – 14 kwietnia we Wrocławiu odbędą się Międzynarodowe Targi InEnerg® OZE + Efektywność Energetyczna.

InEnerg® tworzy punkt spotkań dla kluczowych osobowości i ekspertów w celu transferu wiedzy w obrębie sektora OZE i efektywności energetycznej. Podczas imprezy przedstawione zostaną najnowsze trendy w dziedzinie energii, poruszone zostaną problemy i zaproponowane rozwiązania.

W ramach targów odbędzie się szereg konferencji oraz for branżowych, w tym m.in.:

Energia w Gminie to ogólnopolski program spotkań skierowanych do przedstawicieli władz lokalnych: burmistrzów, wójtów, prezydentów miast, działów ochrony środowiska, zamówień publicznych i inwestycji. Program obejmuje tematy dotyczące OZE, polityki energetycznej oraz poszanowania energii.

Celem spotkania jest przedstawienie szerokich możliwości jakie płyną z energii odnawialnej dla rolników. Będą poruszane m.in. takie tematy jak: możliwości i korzyści z inwestycji w OZE dla rolników, mikrobiogazownie rolnicze szansa na rozwój energetyki prosumenckiej na obszarach wiejskich, fotowoltaika dla rolnika, zastosowanie pomp ciepła w gospodarstwach rolnych
Udział w tym wydarzeniu jest bezpłatny!

Programy powyższych wydarzeń są dostępne na stronie tutaj.

UWAGA na pozostałe płatne konferencje mamy Państwu do zaoferowania 20% zniżki

W celu otrzymania niższej ceny należy przy rejestracji podać kod: INENERG16-BAPE

REJESTRACJA

Ponadto w ramach targów odbędą się również spotkania kooperacyjne. Spotkania kooperacyjne to szybki i łatwy sposób nawiązania biznesowych kontaktów. Udział w tym wydarzeniu jest bezpłatny. Formularz rejestracyjny dostępny tutaj.

Bezpłatna karta wstępu na targi InEnerg®.

Więcej informacji na:  www.inenerg.com