• Polski
  • English

Aktualności

Streetlight EPC logo Punkt informacji

nowe logo CoM

Kontakt

Bałtycka Agencja
Poszanowania Energii Sp. z o.o.

ul. Budowlanych 31

80-298 Gdańsk

+48 888 653 288

BUILD UP dostępny w języku polskim

buildup_logo_EU_Flag+tagline-down

Sektor budownictwa jest odpowiedzialny aż za 36% emisji CO2 w Europie. Dlatego też działania podejmowane w tym obszarze mogą w znacznym stopniu przyczynić się do realizacji europejskiej polityki klimatycznej i energetycznej poprzez efektywniejsze wykorzystanie energii i obniżenie emisji gazów cieplarnianych.

Europejski Portal na rzecz Efektywności Energetycznej w Budynkach – BUILD UP jest bezpłatnym portalem zapewniającym wszystkim zainteresowanym dostęp do wiedzy oraz najlepszych praktyk w sektorze budownictwa. Celem portalu jest wsparcie w zakresie:

  • rozwoju i tworzenia prawa krajowego i unijnego,
  • innowacyjnych sposobów finansowania inwestycji,
  • regulacji i narzędzi w kontekście efektywności energetycznej,
  • udostępniania najlepszych praktyk zarówno tych krajowych, jak i lokalnych.

Portal BUILD UP ciągle się rozwija i dąży do poszerzenia grona użytkowników, dając – z jednej strony – możliwość dzielenia się wiedzą i osiągnięciami, a z drugiej – korzystania z udostępnianych zasobów. W tym celu stworzono możliwość korzystania z portalu również w języku polskim. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia portalu i zachęcamy do uczestnictwa w Społeczności BUILD UP.

Zarejestruj się na http://www.buildup.eu/pl/user/register

Korzyści?

  • News Alert przesyłany raz na dwa miesiące
  • Dostęp do największej bazy wiedzy na temat efektywności energetycznej w budynkach
  • Możliwość dzielenia się Państwa wiedzą, doświadczeniami czy planowanymi wydarzeniami na portalu internetowym BUILD UP
  • Możliwość umieszczania na Państwa stronach internetowych treści zawartych na portalu BUILD UP

 

BUILD UP jest inicjatywą Komisji Europejskiej zapoczątkowaną w 2009 r. Z biegiem lat stał się najważniejszym portalem udostępniającym i dającym możliwość dzielenia się informacjami w zakresie efektywności energetycznej w budynkach.

Społeczność, licząca ponad 10 000 członków, służy fachową wiedzą w kwestiach dotyczących prawa czy innowacji technicznych, a także dostarcza najnowszych informacji w dziedzinie efektywności energetycznej w budynkach.

Sektor budownictwa jest odpowiedzialny aż za 36% emisji CO2 w Europie. Dlatego też działania podejmowane w tym obszarze mogą w znacznym stopniu przyczynić się do realizacji europejskiej polityki klimatycznej i energetycznej poprzez efektywniejsze wykorzystanie energii i obniżenie emisji gazów cieplarnianych.

Będąc instytucją publiczną pełnią Państwo wiodącą rolę we wdrażaniu europejskich regulacji dzięki czemu możliwe będzie osiągniecie wyznaczonych celów energetycznych w roku 2030. Europejski Portal na rzecz Efektywności Energetycznej w Budynkach – BUILD UP jest bezpłatnym portalem zapewniającym wszystkim zainteresowanym dostęp do wiedzy oraz najlepszych praktyk w sektorze budownictwa. Celem portalu jest wsparcie w zakresie:

·        rozwoju i tworzenia prawa krajowego i unijnego,

·       innowacyjnych sposobów finansowania inwestycji,

·       regulacji i narzędzi w kontekście efektywności energetycznej,

·       udostępniania najlepszych praktyk zarówno tych krajowych, jak i lokalnych.

Portal BUILD UP ciągle się rozwija i dążymy do poszerzenia grona użytkowników, dając – z jednej strony – możliwość dzielenia się wiedzą i osiągnięciami, a z drugiej – korzystania z udostępnianych zasobów. W tym celu stworzyliśmy możliwość korzystania z portalu również w języku polskim. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia portalu i zachęcamy do uczestnictwa w Społeczności BUILD UP.

Zarejestruj się na http://www.buildup.eu/pl/user/register 

Korzyści?

·       News Alert przesyłany raz na dwa miesiące

·       Dostęp do największej bazy wiedzy na temat efektywności energetycznej w budynkach

·       Możliwość dzielenia się Państwa wiedzą, doświadczeniami czy planowanymi wydarzeniami na portalu internetowym BUILD UP

·       Możliwość umieszczania na Państwa stronach internetowych treści zawartych na portalu BUILD UP

BUILD UP jest inicjatywą Komisji Europejskiej zapoczątkowaną w 2009 r. Z biegiem lat staliśmy się najważniejszym portalem udostępniającym i dającym możliwość dzielenia się informacjami w zakresie efektywności energetycznej w budynkach. Nasza społeczność, licząca ponad 10 000 członków, służy fachową wiedzą w kwestiach dotyczących prawa czy innowacji technicznych, a także dostarcza najnowszych informacji w dziedzinie efektywności energetycznej w budynkach.